PROMOCJE

 

 

 PROMOCJA NA MAKIJAZ ŚLUBNY 

Umów do nas na makijaż w Dniu Twojego Ślubu 5 Pań,

a Ty będziesz miała swój GRATIS !!!

 

 

 

 

 

 

Wiosna tuz tuz;) Przygotuj swoja skóre przy użyciu zabiegów z kwasami owocowymi i betahydroksykwasami. Acid Peels to zaawansowane technologicznie peelingi przeznaczone do użytku wyłącznie przez lekarzy chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej, dermatologów oraz specjalistów z dyplomem z dziedziny kosmetologii. Gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Stanowią idealne rozwiązanie wielu problemów skóry twarzy i ciała. Cztery typy peelingów zapewniają odnowę i regenerację skóry dojrzałej, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu cery poszarzałej lub z przebarwieniami, oraz normalizację, a także zmniejszenie niedoskonałości i blizn na skórze tłustej lub z rozstępami.   Wykup serie 5 zabiegów a my 6-ty dolożymy GRATIS !!!  Sekret Piekna Sekret Piękna Salon Kosmetyczny

 

Wiosna TUZ TUZ !!!

 

WYKUP SERIĘ 5 ZABIEGÓW, A MY DOŁOZYMY 6-ty GRATIS !!!

 

Przygotuj swoja skórę z użyciem zabiegów z kwasami owocowymi i betahydroksykwasami. 

Acid Peels to zaawansowane technologicznie peelingi przeznaczone do użytku wyłącznie przez lekarzy chirurgi plastycznej i  medycyny estetycznej, dermatologów oraz specjalistó z dyplomem z dziedziny kosmetologii.

Gwarantują eksfoliację najwyższej jakości i skuteczności. Stanowia idealne rozwiązanie dla wielu problemów skóry twarzy i ciała.

Cztery typy peelingów zapewniająodnowę i regenerację skóry dojrzałej, rozjaśnienie i wyrównanie kolorytu skóry poszrzałej lub z przebarwieniami, normalizacje a także zmniejszenie niedoskonałosci i blizn na skórze tłustej lub z rozstępami.